Xopero Cloud – backup danych w chmurze

 

Czy Twój biznes jest bezpieczny?

backup danych xopero-cloud dsg software

 

Zamiast zastanawiać się, czy Twój biznes jest dobrze chroniony, wybierz sprawdzone i kompleksowe rozwiązanie, które nawet w przypadku dużej awarii w kilka minut przywróci Twoją firmę online.

Z Xopero Cloud możesz spać spokojnie ponieważ całe środowisko biznesowe będzie kompleksowo chronione – od pojedynczych laptopów i smartphonów, poprzez serwery, bazy danych, skrzynki pocztowe na maszynach wirtualnych kończąc.

 

 

 


Czym jest Xopero Cloud?

backup danych product-xopero-cloud dsg software

Czym właściwie jest Xopero Cloud?

Jest to zaawansowane rozwiązanie do backupu online, które pozwala na nielimitowane zabezpieczenie komputerów, baz danych oraz serwerów fizycznych i wirtualnych.

Niezawodny backup danych do chmury

Od razu po zakończeniu instalacji możesz zacząć wykonywać backupy, zarządzać procesami tworzenia kopii zapasowych, monitorować i weryfikować ich poprawność. Dzięki Xopero Cloud, w zaledwie kilka minut, stworzysz bezpieczne środowisko backupu w swojej firmie.

Kompleksowe zabezpieczenie biznesu

Xopero Cloud powstało z myślą o wymagającym biznesie, dlatego umożliwia kompleksowe zabezpieczenie wszystkich krytycznych danych: komputerów, baz danych, lokalizacji sieciowych serwerów fizycznych i wirtualnych. Kompleksowe disaster recovery jeszcze nigdy nie było tak proste.


 

Dlaczego warto wybrać Xopero Cloud?

 

Backup wielu urządzeń

Backup wszystkich danych biznesowych, także z tabletów i smartphonów

 

Łatwa migracja danych

Backup to idealny sposób na szybką i bezproblemową migrację danych

 

Centralne zarządzanie

Management Center pozwala wygodnie zarządzać wszystkimi procesami backupu

 

Bezpieczeństwo

AES 256 to gwarancja na to, że nikt niepowołany nie odczyta twoich danych

 

Synchronizacja

Dane zawsze na wyciągnięcie ręki. Program automatycznie przesyła je na urządzenia z zainstalowaną aplikacją

 

Archiwizacja

Korzystaj z archiwizacji w przypadku danych, które nie są już w codziennym użyciu, ale które nadal potrzebujesz


Zarządzaj centralnie wszystkimi backupami

backup danych xopero-sun-cloud dsg software

 

 

Ciesz się pełną kontrolą i wygodą tworząc kopie zapasowe

Xopero Cloud jest kompleksowym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia wykonywanie backupów, centralne zarządzanie wszystkimi krytycznymi danymi, monitorowanie oraz zdalną konfigurację kont użytkowników i aplikacji. Teraz możesz łatwo backupować i odzyskiwać pliki, bazy danych, konta pocztowe, środowiska fizyczne oraz wirtualne i Microsoft System State.

 

 

 


Maksymalne zabezpieczenie całego środowiska biznesowego

Backup stacji roboczych

Obecnie nastąpiła migracja danych do endpointów. To właśnie na komputerach i laptopach przechowuje się teraz najważniejsze informacje biznesowe. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest na wagę złota. Decydując się na Xopero Cloud unikniesz wysokich kosztów związanych z utratą danych i zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojego biznesu.

Backup serwerów

Odzyskiwanie danych z serwera może być trudne i długotrwałe. Może, ale wcale nie musi. Dzięki Xopero Cloud kompleksowo zabezpieczysz swój serwer, bazy danych i skrzynki pocztowe. A w przypadku awarii szybko zażegnasz kryzys i wrócisz do pracy – ponieważ nasze rozwiązanie uchroni cię przed długotrwałym przestojem w biznesie.

Backup maszyn wirtualnych

Twórz kopie zapasowe, odzyskuj i replikuj maszyny wirtualne VMware i Hyper-V. Xopero Cloud pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

 

 

 

Skontaktuj się z nami aby wypróbować w pełni działający system backupu danych przez okres 14 dni całkowicie ZA DARMO. 

Skontakuj się z nami