Partner Insert DSG Software

W naszej ofercie posiadamy oprogramowanie marki Insert. Programy Insert są najczęściej wybierane przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Posiadamy status Partnera Insert co gwarantuje wysoki poziom obsługi naszych klientów.

Programy Insert gotowe na JPK!

Jednorodny Plik Kontrolny DSG SoftwareOd 1 stycznia 2018 obowiązek prowadzenia ewidencji VAT obejmie już 1,6 mln firm, kiedy to do grona dużych, średnich i małych dołączą też mikrofirmy. Czy jesteś na to gotowy? 

Wraz z początkiem roku mikro firmy będą musiały obowiązkowo i co miesiąc raportować zakupy i sprzedaż VAT w postaci JPK. Dodatkowo od 1 lipca 2018 wraz z małymi i średnimi firmami dołączą do dużych, które już teraz w formacie JPK muszą udostępniać informacje finansowo-księgowe na żądanie fiskusa, m.in. stany magazynowe czy wyciągi bankowe.

Jednolity Plik Kontrolny ma sztywną strukturę narzuconą przez Ministerstwo Finansów, a dane, które do niego trafiają, pobierane są bezpośrednio z programów finansowo-księgowych firm. Bez systemów dostosowanych do obsługi JPK przedsiębiorca nie będzie w stanie spełnić swoich obowiązków.

Programy Insertu są gotowe do tego zadania: zarówno finansowo-księgowe, jak Rachmistrz czy Rewizor, a także sprzedażowe, czyli programy z rodziny Subiektów.


Subiekt GT

subiekt gt dsg software

Subiekt GT to jeden z najczęściej wybieranych systemów sprzedaży. 13 lat na rynku, ponad 100 tys. sprzedanych licencji!

Szczegóły

Gestor GT

Gestor GT DSG Software

Nowoczesny system do zarządzania kontaktami i relacjami z klientami CRM, organizujący pracę firmy na wielu poziomach.

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT DSG Software

Książka przychodów i rozchodów wraz z systemem naliczania podatku zryczałtowanego.

Rewizor GT

Rewizor GT DSG Software

System finansowo-księgowy sprawdzony w tysiącach małych i średnich przedsiębiorstw.

Gratyfikant GT

Gratyfikant GT DSG Software

System obsługi kadr i płac.

Sfera dla Subiekt GT

Sfera GT DSG Software

Sfera dla Subiekta GT jest dodatkiem, który umożliwia napisanie rozszerzeń, korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT.
Sfera dla Subiekta GT powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Subiekta GT. Sfera dla Subiekta GT otwiera zupełnie nowe możliwości wykorzystania Subiekta GT, czyni z niego produkt skrojony na potrzeby każdego użytkownika.

Subiekt NEXO DSG Software

Subiekt nexo

Nowoczesny, intuicyjny system sprzedaży z obsługą magazynów

Szczegóły
Gestor NEXO DSG Software

Gestor nexo

Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

Szczegóły

Rachmistrz NEXO DSG Software

Rachmistrz nexo

Księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów z obsługą finansów rozrachunków.

Szczegóły

Rewizor NEXO DSG Software

Rewizor nexo

Nowoczesny system finansowo-księgowy ułatwiający i automatyzujący pracę.

Szczegóły

Gratyfikant NEXO DSG Software

Gratyfikant nexo

Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

Szczegóły

Portal biura

Portal Biura InsertPortal Biura to wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem nexo, Rewizorem GT, Rachmistrzem nexo i Rachmistrzem GT.

Aplikacja oferuje dwie usługi: Dokumenty i Raporty. Obie gwarantują szereg praktycznych funkcji, zarówno dla biur rachunkowych, jak i ich klientów i mogą być wykorzystywane niezależnie od siebie.
Biura mogą kupić i udostępnić swoim klientom jedną lub obie usługi.

Zobacz więcej

Zarezerwuj.pl

Zarezerwuj PL Insertzarezerwuj.pl to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online. Dzięki intuicyjnemu panelowi błyskawicznie można dodać do systemu rezerwacje telefoniczne, internetowe i złożone bezpośrednio na miejscu. Z kolei klienci zyskują możliwość łatwej i szybkiej rezerwacji , bez względu na to, gdzie przebywają.

Zobacz więcej

Informujemy, że nasze autorskie systemy B2B oraz aplikacje są zintegrowane z programem Subiekt GT. Więcej o tych rozwiązaniach dowiesz się na stronach:

B2B-MLM, Magazyn oraz Aplikacje dedykowane

Skontaktuj się się z nami aby poznać ceny.