Partner Insert DSG Software

W naszej ofercie posiadamy oprogramowanie marki Insert. Programy Insert są najczęściej wybierane przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Posiadamy status Partnera Insert co gwarantuje wysoki poziom obsługi naszych klientów.

 

Programy Insert gotowe na JPK!

Jednorodny Plik Kontrolny DSG SoftwareOd 1 stycznia 2018 obowiązek prowadzenia ewidencji VAT obejmie już 1,6 mln firm, kiedy to do grona dużych, średnich i małych dołączą też mikrofirmy. Czy jesteś na to gotowy? 

Wraz z początkiem roku mikrofirmy będą musiały obowiązkowo i co miesiąc raportować zakupy i sprzedaż VAT w postaci JPK. Dodatkowo od 1 lipca 2018 wraz z małymi i średnimi firmami dołączą do dużych, które już teraz w formacie JPK muszą udostępniać informacje finansowo-księgowe na żądanie fiskusa, m.in. stany magazynowe czy wyciągi bankowe.

Jednolity Plik Kontrolny ma sztywną strukturę narzuconą przez Ministerstwo Finansów, a dane, które do niego trafiają, pobierane są bezpośrednio z programów finansowo-księgowych firm. Bez systemów dostosowanych do obsługi JPK przedsiębiorca nie będzie w stanie spełnić swoich obowiązków.

Programy Insertu są gotowe do tego zadania: zarówno finansowo-księgowe, jak Rachmistrz czy Rewizor, a także sprzedażowe, czyli programy z rodziny Subiektów.

 

[ms_tabs style=”button justified” title_color=”” class=”” id=””]
[ms_tab title=”GT” icon=””]

Subiekt GT

subiekt gt dsg software

Subiekt GT to jeden z najczęściej wybieranych systemów sprzedaży. 13 lat na rynku, ponad 100 tys. sprzedanych licencji!

[ms_button style=”normal” link=”https://www.dsgsoftware.pl/home/oprogramowanie-dla-firm/programy-insert/subiekt-gt” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Szczegóły[/ms_button]

 

Gestor GT

Gestor GT DSG Software

Nowoczesny system do zarządzania kontaktami i relacjami z klientami CRM, organizujący pracę firmy na wielu poziomach.

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT DSG Software

Książka przychodów i rozchodów wraz z systemem naliczania podatku zryczałtowanego.

Rewizor GT

Rewizor GT DSG Software

System finansowo-księgowy sprawdzony w tysiącach małych i średnich przedsiębiorstw.

Gratyfikant GT

Gratyfikant GT DSG Software

System obsługi kadr i płac.

Sfera dla Subiekt GT

Sfera GT DSG Software

Sfera dla Subiekta GT jest dodatkiem, który umożliwia napisanie rozszerzeń, korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT.
Sfera dla Subiekta GT powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Subiekta GT. Sfera dla Subiekta GT otwiera zupełnie nowe możliwości wykorzystania Subiekta GT, czyni z niego produkt skrojony na potrzeby każdego użytkownika.

 

[/ms_tab]
[ms_tab title=”nexo” icon=””]

Subiekt nexo

Subiekt NEXO DSG Software

Nowoczesny, intuicyjny system sprzedaży z obsługą magazynów

[ms_button style=”normal” link=”https://www.dsgsoftware.pl/home/oprogramowanie-dla-firm/programy-insert/subiekt-nexo” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Szczegóły[/ms_button]

 

Gestor nexo

Gestor NEXO DSG Software

Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

Rachmistrz nexo

Rachmistrz NEXO DSG Software

Księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów z obsługą finansów rozrachunków.

Rewizor nexo

Rewizor NEXO DSG Software

Nowoczesny system finansowo-księgowy ułatwiający i automatyzujący pracę.

Gratyfikant nexo

Gratyfikant NEXO DSG Software

Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

 

 

 

 

[/ms_tab] [/ms_tabs]

 

Informujemy, że nasze autorskie systemy B2B oraz aplikacje są zintegrowane z programem Subiekt GT. Więcej o tych rozwiązaniach dowiesz się na stronach:

B2B-MLM, Magazyn oraz Aplikacje dedykowane

[ms_button style=”normal” link=”https://www.dsgsoftware.pl/kontakt/” size=”large” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”fa-envelope-square” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Skontaktuj się[/ms_button] się z nami aby poznać ceny.