DSG Mobile Trade – system wspomagający procesy mobilne, w zakresie sprzedaży i tworzenia zamówień.

DSG Mobile Trade mobilny handlowiecMobilny handlowiec – DSG Mobile Trade. Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie przychodów i rozwój firmy, sprowadza się to do tego, jak zorganizowany i dobrze zarządzany jest proces sprzedaży. Operowanie procesem sprzedaży na arkuszu kalkulacyjnym Excel staje się trudne do zarządzania w miarę rozwoju firmy. Aby rozwijać się w dzisiejszym klimacie biznesowym, trzeba przyspieszyć cykl sprzedaży, zwiększyć doświadczenie klienta ze spersonalizowaną komunikacją i mieć łatwy sposób identyfikowania wzorców sprzedaży, problemów, wąskich gardeł w procesie itp. Bez odpowiedniego narzędzia w postaci mobilnego systemu sprzedaży, zrobienie tego jest prawie niemożliwe! Nasz mobilny handlowiec jest w stanie sprostać wszystkim tym wyzwaniom.

DSG Mobile Trade mobilny handlowiec

Zarządzanie wszystkimi klientami i transakcjami z nimi w sposób systematyczny powinno być Twoim najwyższym priorytetem. Nasz system ułatwia to zadanie! Rozwiązanie centralizuje wszystkie dane o klientach, zapewniając czytelny wgląd w cykl sprzedaży, zamówień, wielkość transakcji, profil kontaktowy itp. Ten wgląd pomaga efektywnie zarządzać wszystkimi transakcjami, przyspieszając proces sprzedaży i dając użytkownikom pełną kontrolę nad procesem.

Dzięki systemowi DSG Mobile Trade mobilny handlowiec, pozwalającemu na dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie. Produktywność Twojego zespołu wzrośnie na wiele sposobów. Czy to oszczędzając czas poprzez automatyzację codziennych zadań, czy też mając dostęp do wszystkich kluczowych informacji, kiedy i gdzie ich potrzebujesz. System DSG Mobile Trade zapewnia, że nie ma luki komunikacyjnej w organizacji oraz w relacjach z potencjalnymi i klientami. To z kolei pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który można wykorzystać do rozwiązywania złożonych problemów lub poszukiwania nowych dróg zysku. Co więcej, pozwala na przyspieszenie i skrócenie cyklu sprzedaży.

Podejmowanie decyzji jest kluczowym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. A gdy decyzje są poparte danymi historycznymi i aktualnym stanem, stają się one czynnikiem napędzającym wzrost gospodarczy. Pozwala to stworzyć silniejszą strategię sprzedaży, zidentyfikować wąskie gardła w procesie i szybciej rozwiązywać problemy.

 

DSG Mobile Trade pozwala sprzedawać więcej i sprzedawać często!

DSG Mobile Trade to inteligentny, oparty na chmurze system umożliwiający automatyzację procesów handlowych dla mobilnych przedstawicieli w terenie. Pozwala usprawnić prDSG Mobile Trade mobilny handlowiecoces sprzedaży i przyspieszyć zrównoważony rozwój firmy. Od zarządzania kontaktami, transakcjami i towarami (wraz ze stanami magazynowymi) po sprzedaż online. A wszystko dzięki intuicyjnemu, łatwemu w obsłudze interfejsowi użytkownika.

System oferuje niesamowite możliwości współpracy, automatyzacji i analizy, które pomagają zwiększyć produktywność, zaoszczędzić czas i skrócić cykl sprzedaży.

DSG Mobile Trade to mobilny handlowiec, w której skład wchodzi program synchronizujący towary, kontrahentów i zamówienia oraz klient mobilny instalowany na tablecie czy smartfonie z systemem Android.

Aplikacja mobilny handlowiec oferuje elastyczność w dostępie do Twoich danych z dowolnego miejsca i tylko za pomocą kilku kliknięć!

mobilna sprzedaż

DSG Mobile Trade składa się z części obsługującej procesy pre-sellingu oraz z części obsługującej procesy van-sellingu. Jest aplikacją działającą w trybie online, zapewniając dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Posiada jednak funkcjonalności aplikacji offline, tzn. umożliwia pobranie na żądanie danych, takich jak kartoteki kontrahentów i artykułów, aktualną listę zamówień, aktualne stany magazynowe, rozrachunki z danym kontrahentem oraz historie jego sprzedaży. Aplikacja umożliwia sterowanie cenami oraz przydzielane rabatów i cen specjalnych przez handlowca bezpośrednio u Klienta (promocja czasowa na wybrany asortyment dla konkretnego odbiorcy).  Równocześnie odwzorowuje przypisane w systemie ERP zasoby dla danego Handlowca, jak magazyn, kasa, kontrahenci.

W przypadku modułu pre-sellingu aplikacja umożliwia wystawianie zamówień na sprzedaż.

Moduł van-sellingu aplikacji umożliwia wystawianie dokumentów fiskalnych typu faktura czy paragon oraz dokumenty kasowe (KW KP).

aplikacja dla handlowca

W obu wypadkach wystawione dokumenty są automatycznie, bądź na życzenie, synchronizowane z systemem ERP.

Drukowanie dokumentów odbywa się za pomocą drukarki podłączonej za pomocą Bluetooth.

Wyszukiwanie towarów może odbywać się w dwojaki sposób – wpisując dowolny ciąg znaków z szukanej nazwy lub automatycznie za pomocą odczytu kodu kreskowego za pośrednictwem wbudowanej w urządzenie kamery. Dzięki specjalnie dobranym i zastosowanym algorytmom i rozwiązaniom, odczyt ten jest zawsze szybki i bezbłędny.

DSG Mobile Trade – mobilny handlowiec współpracuje z systemami ERP oferowanymi przez nas, czyli Insert (Subielt GT / Nexo), Humansoft (Hermes SQL) oraz Soneta (enova365), dzięki specjalnym mechanizmom wymiany danych (webservice). Możliwa jest również integracja z dowolnym innym systemem ERP w przyszłości, oferującym dostęp poprzez środowisko API.

Cechy DSG Mobile Trade – mobilny handlowiec:

  • dostęp do kartotek towarowych, z cenami towarów i aktualnymi stanami magazynowymi
  • dostęp do kartotek kontrahentów, z aktualnym stanem rozrachunków (dostępny limit kupiecki lub nie) oraz możliwością dodania nowego kontrahenta
  • tworzenie zamówień na sprzedaż oraz automatyczne transferowanie ich do systemu stacjonarnego ERP
  • sprzedaż w terenie (z możliwością wystawiania dokumentów sprzedaży)
  • obsługa odczytu kodów kreskowych za pomocą wbudowanej w urządzeniu kamery
  • aplikacja działa w trybie online / offline
  • ergonomia i przejrzystość obsługi, szybkość komunikacji i wymiany danych
  • możliwa przyszła dowolna rozbudowa funkcjonalności

 

DSG Mobile Trade demo

Wszyscy, którzy są zainteresowani wdrożeniem aplikacji Mobilny Handlowiec zapraszamy do kontaktu.

Można pobrać również wersję DEMO aplikacji DSG Trade Manager ze sklepu Google.

pobierz z Google Play