enova365

dsgsoftware_enova365partner

Firma DSG Software jest oficjalnym partnerem marki Soneta, producenta oprogramowania enova365. enova365 jest jednym z czołowych systemów ERP na polskim rynku.

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy.
enova365 to w 100% polski produkt. Pełny system ERP: CRM, Handel, Finanse, HR, Workflow oraz BI. Produkt bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu zespołu w budowaniu programu wspierającego procesy w firmach. Jest gotowy do pracy w średnich i dużych polskich firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji zlokalizowanych w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach. Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów prawa i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.
Z systemu można korzystać stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do aplikacji przez przeglądarkę internetową a dzięki dodatkowym interfejsom, opartym o zasady Modern UI, z systemu można korzystać również mobilnie (na tabletach i smartfonach). To pierwszy w Polsce system ERP, który przystosowany został do urządzeń dotykowych (Windows 8.1), które umożliwiają korzystanie z aplikacji za pomocą gestów.

Cztery twarze enova365

Ogromną zaletą systemu enova365 jest możliwość pracy dostosowanej do preferencji każdego z pracowników firmy.

dsgenova_komp_stacjonarny enova365Klasyczny (okienkowy – Windows Forms) – skierowany do użytkowników, którzy lubią tradycyjny sposób korzystania z systemu, za pomocą klawiatury i myszki.
dsgsoftware_enovalaptop enova365Webowy (przeglądarkowy – HTML5) – dla osób mobilnych, które cenią sobie pracę z systemem w dowolnym miejscu i czasie, używając dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Mac OS, Chrome OS.
dsgenova_tablet_rece enova365Mobilny (dotykowy – Windows 8.1) – dla użytkowników, którzy wolą korzystać z aplikacji poprzez dotyk.
dsgenova_smartfon_rece enova365Komórkowy – skierowany do osób, które chcą mieć dostęp do wybranych funkcji systemu za pomocą smartfona.
Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. Zmieniając urządzenia masz dostęp do tych samych danych.

Obszary działania

dsgenova_handel enova365
HANDEL. Zapewnia obsługę firm o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat transakcji firmowych i ich Kontrahentów w jednym miejscu, a dodatkowo automatyzacja procesów handlowych.
dsgenova_crm enova365
CRM. Aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil czy branżę. Jej funkcjonalność ma znacznie większy zakres niż ma to miejsce w innych, standardowych aplikacjach tego typu.
dsgenova_ksiegowosc enova365
KSIĘGOWOŚĆ. To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz bieżące i okresowe sprawozdania. Usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego.
dsgenova_kadryiplace enova365
KADRY I PŁACE. Skutecznie wspomagają zrządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Przewagą tego rozwiązania jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów, oraz duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.
dsgenova_bi enova365
BI. To zaprojektowana z myślą o użytkowniku końcowym aplikacja BI, która zapewnia dostęp do wiedzy bez konieczności tworzenia skomplikowanych analiz. Dzięki kompatybilności z zewnętrznymi narzędziami analitycznymi moduł spełnia również oczekiwania managerów czy analityków.
dsgenova_workflow enova365
WORKFLOW. Organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację operacji biznesowych oraz porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy – niezależne od obszaru firmy.

 

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej. Umów się na bezpłatną prezentację systemu.

Zachęcamy również to zapoznania się z oferta naszej firmy dotyczącej oprogramowania współpracującego z systemem enova365.

 

Film promocyjny